Суд перейшов до розгляду по суті у справі щодо оскарження реорганізації Національної академії державного управління при Президентові України

Окружний адміністративний суд міста Києва завершив підготовче провадження у справі за позовом до Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України щодо оскарження реорганізації Національної академії державного управління при Президентові України. Судове засідання по суті призначено на 22 вересня 2021 року.

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Нагадаємо, серед вимог позову – визнати протиправним та  скасувати розпорядження Уряду від 24 лютого 2021 року «Деякі питання реорганізації закладів освіти». Відповідно до оскаржуваного розпорядження, МОН було доручено здійснити заходи, пов’язані з реорганізацією Національної академії шляхом приєднання її до Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а її регіональних інститутів – до Національного технічного університету “Дніпровська політехніка”, Державного університету “Одеська політехніка”, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Національного університету “Львівська політехніка” відповідно.

Справа розглядається за правилами загального позовного провадження.