Суд відкрив провадження у справі щодо оскарження Положення про депутатську фракцію партії Голос

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо оскарження Положення про депутатську фракцію політичної партії «Голос».

Про це повідомляє прес-служба суду.

Справа розглядатиметься за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними матеріалами у справі.

Разом із позовом народних депутатів України, членів депутатської фракції політичної партії «Голос» у Верховній Раді України дев’ятого скликання Юлії Клименко, Соломії Бобровської, Галини Васильченко, Романа Лозинського, Наталії Піпи, Ярослава Рущишина, Ольги Стефанишиної, Олександри Устінової, Володимира Цабаля, Андрія Шараськіна та Ярослава Юрчишина до суду надійшла зава про його забезпечення.

Заявники просять суд зупинити дію оскаржуваного Положення до набрання рішенням суду законної сили. Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив вказану заяву та вказав, що вжиття таких заходів не зумовлює фактичного вирішення спору по суті, а спрямоване лише на збереження існуючого становища до завершення розгляду справи.

Ухвала суду може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом 15 днів за правилами, встановленими статтями 293-297 КАС України.