Судді Дніпропетровського районного суду обрано запобіжний захід у вигляді застави: 181 600 гривень

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду у повному обсязі задовольнив клопотання детектива НАБУ та застосував до судді Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 181 600 гривень.

Про це повідомляє прес-служба Судової влади.

Підозрювана зобов’язана не пізніше п’яти днів з дня обрання запобіжного заходу внести кошти на відповідний рахунок або забезпечити їх внесення заставодавцем та надати документ, що це підтверджує, слідчому, прокурору, суду.

На підозрювану також покладено процесуальні обов’язки: прибувати до органу досудового слідства, прокурора, слідчого судді та суду за першою вимогою; не залишати населеного пункту, в якому вона проживає, без дозволу слідчого або прокурора; повідомляти слідчого або прокурора про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт громадянина України (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну, окрім паспорта громадянина України; носити електронний засіб контролю.

Термін дії обов’язків – до 11 серпня 2021 року.

За версією сторони обвинувачення, правоохоронні органи начебто викрили вказану суддю на отриманні неправомірної вигоди у розмірі 2500 доларів США. Її дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 КК України.