Затриманому адвокату у Львові Гандзюлевичу обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою або 215 тис грн застави

Адвоката затримали 9 серпня, відповідно до інформації слідства, він отримав гроші за вплив на суд щодо зміни запобіжного заходу його підзахисному, який на даний час перебуває під вартою з можливістю внесення застави, на більш м’який.

Затриманим виявився 61-річний львівський адвокат Ярослав Гандзюлевич. Він найбільш відомий як захисник коригувальника ракетних ударів по Яворівському полігону Олександра Косторного та колишньої очільниці Львівської обласної організації партії «Опозиційна платформа – За життя» Інни Іваночко. Ці справи вже перебувають на розгляді у львівських судах. Також він захищав колишню львівську журналістку Олену Бойко, яку судили за посягання на територіальну цілісність України.

Ярослав Гандзюлевич є засновником однойменного адвокатського бюро у Львові. На парламентських виборах 2012 року він був представником КПУ в окружній виборчій комісії.

Відповідно до відомостей з Єдиного реєстру адвокатів України, адвокат має адвокатський стаж більше 10 років

Витяг з Єдиного реєстру адвокатів України

11 серпня суд обрав затриманому адвокату запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою сплати 215 тис. грн застави.