Судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду йдуть у відставку: Світлана Вус та Василь Огурецький

2 вересня 2021 року Вища рада правосуддя звільнила з посади суддю Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, секретаря Першої судової палати ККС ВС Василя Огурецького у зв’язку з поданням ним заяви про відставку.

Про це повідомляє прес-служба Судової влади.

Також Світлану Вус звільнено у відставку з посади судді Верховного Суду у Касаційному кримінальному суді у зв’язку з поданням нею заяви про відставку.

Нагадаємо, Світлана Михайлівна розпочала свою трудову діяльність в органах юстиції.

У 1981 році вона закінчила Львівський державний університет ім. І. Франка (нині – Львівський національний університет імені Івана Франка), а в 1982 році стала народним суддею Ленінського районного народного суду м. Львова (нині – Галицький районний суд м. Львова).

Протягом 1987–1996 років Світлана Вус була членом Львівського обласного суду (нині – Апеляційний суд Львівської області), а з 1996 року по 2019 рік – суддею Верховного Суду України.

Указом Президента України від 7 травня 2019 року Світлана Вус призначена суддею Верховного Суду у Касаційному кримінальному суді.

Василь Огурецький, у 1982 році, закінчивши Одеський державний університет ім. І. І. Мечникова (нині – Одеський національний університет імені І. І. Мечникова), Василь Петрович обійняв посаду стажиста у члени Ворошиловградської обласної колегії адвокатів.

Протягом 1983–1991 років він був адвокатом юридичної консультації Троїцького району, завідувачем юридичної консультації м. Ровеньки Луганської обласної колегії адвокатів.

У 1991 році Василь Огурецький став суддею Ровеньківського міського суду Луганської області. З 1995 року по 2017 рік був суддею Донецького обласного суду (згодом – Апеляційний суд Донецької області), заступником голови судової палати, секретарем судової палати у кримінальних справах, суддею судової палати у кримінальних справах та справах про адміністративні правопорушення цього суду.

Указом Президента України від 10 листопада 2017 року Василь Огурецький призначений суддею Верховного Суду у Касаційному кримінальному суді. З грудня 2017 року був секретарем Першої судової палати Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду.