Суддя Галабала повідомив, що завданням ВАКС є унеможливлення процесуальних диверсій з боку недобросовісних адвокатів

Суддя Вищого антикорупційного суду Маркіян Галабала озвучив ряд заходів, які б дозволили б суду стати більш ефективним у здійснені правосуддя.

Про це він заявив під час презентації “Шлях до майбутнього без корупції: покрокова інструкція”.

«Два основні маркери в цій програмі, по перше, спрощення та оптимізації розгляду кримінальних правопорушень, пов’язаних корупцією, тому що ми стикаємося з великою кількість проблем, пов’язаних з малою кількістю суддів, з тим, що тільки троє суддів розглядає одне кримінальне провадження, а не одноособовий розгляд справ.

І, на жаль, ми стикаємось з процесуальними диверсіями, з її недобросовісної частини, сторони захисту. Це все суттєво пролонгує розгляд цих справ”, заявив Галабала.

Суддя додав, що відповідь на те, чому не довіряють антикорупційній інфраструктурі, в тому, що довго розглядаються справи, немає вироків.

“Для більш ефективної діяльності необхідні зміни до законодавства, збільшення кількості суддів, запровадження одноособового розгляду справ суддями та унеможливлення процесуальних диверсій з боку недобросовісних адвокатів», – резюмував суддя Вищого антикорупційного суду Галабала.