Суддю Госпсуду Івано-Франківської області у відставці Булку засуджено до 6 років позбавлення волі із забороню обіймати посади з конфіскацією майна

Вищий антикорупційний суд визнав винуватим суддю Господарського суду Івано-Франківської області у відставці Володимира Булку в одержанні 5000 євро неправомірної вигоди.

Суд призначив покарання 6 років позбавлення волі із забороню обіймати посади судді, прокурора та адвоката протягом 3 років з конфіскацією всього майна.

Вирок винесла колегія суддів у складі головуючого Маркіяна Галабали, суддів Віктора Ногачевського, Віталія Крикливого.

Нагадаємо, 10 вересня 2018 року Вища рада правосуддя відправила суддю Булку у відставку із довічним грошовим утриманням. Проте вирок може стати підставою для припинення такої відставки.

За версією обвинувачення, суддя Госпсуду Івано-Франківської області у відставці Володимир Булка отримав 5000 євро неправомірної вигоди від голови правління ПАТ «Живиця» Олександра Аниськовця за ухвалення рішення про продовження повноважень арбітражного керуючого в справі про банкрутство підприємства. Суддю затримали 7 серпня 2018 року «на гарячому», відразу після отримання ним другої частини обумовлених коштів, а саме 3 тисяч євро.

Рішення не набрало законної сили і може бути оскаржене до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.