Судом дозволено проведення спецрозслідування щодо підозри у держзраді Азарова

Отримано дозвіл суду на здійснення спеціального досудового розслідування Державним бюро розслідувань у справах щодо колишнього Прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

Повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань.

Екс-прем’єр підозрюється у вчиненні державної зради за попередньою змовою групою осіб.

Стало відомим, що колишній прем’єр діяв в інтересах рф на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, обороноздатності, державній та економічній безпеці України при підписанні 21 квітня 2010 року Угоди між Україною та рф з питань перебування чорноморського флоту російської федерації на території України,

Наперекір ч. 3 ст. 4 Закону України «Про міжнародні договори України» проєкт Угоди перед підписанням не пройшов правової експертизи.

Слідчими ДБР отримано оригінали документів, що свідчать про цілеспрямовані дії вищих посадових осіб України на шкоду суверенітетові та територіальній цілісності України за вказівкою вищого керівництва рф.

Усе здійснювалося за попередньою змовою Миколи Азарова з колишнім Президентом України Віктором Януковичем. В межах даного кримінального провадження, обидва оголошені в міжнародний розшук.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.