Ситник закликав адвокатську спільноту підтримати новітній проєкт електронної системи досудового розслідування — eCase Management System

Директор Національного бюро закликав адвокатську спільноту підтримати новітній проєкт електронної системи досудового розслідування — eCase Management System, розроблений за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI).

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Для повного переходу антикорупційної тріади НАБУ, САП та ВАКС на електронне ведення кримінальних проваджень необхідні законодавчі підстави. Законопроєкт, зі змінами до КПК України, що дозволять використовувати систему, президент вже вніс до парламенту.

Нагадаємо, електронна система управління провадженнями (еСУП) – це електронна система, що оцифровує фізичну документацію, що, в свою чергу, дозволяє обмінюватись файлами в кримінальних справах між співробітниками та управліннями. Це робить роботу усіх, хто залучений до кримінальних розслідувань, і особливо поліції, прокурорів та суддів, простішою. Тож це – інструмент адміністрування та управління електронними версіями файлів кримінальних справ, які після того стають доступними онлайн усім сторонам, залученим до досудового слідства, причому кожен отримує окремі рівні доступу та права на редагування.