То чи неправомірна вигода, чи шахрайство? – адвокат Солодко прокоментував дії правоохоронців у справі Алексєєва

Народний депутат від “Європейської Солідарності” Сергій Алєксєєв та його адвокат прокоментували обшуки Службою безпеки України та Державним бюро розслідувань.

Про це повідомляє 5 канал.

“Провели обшуки і вилучили мої паспорти. Це виключно політичне замовлення, тому що справи там ніякої немає і взагалі бути не може. Це пов’язано з адвокатською діяльністю фірми, яку я заснував. Жодних доказів немає взагалі”, – сказав Алєксєєв.

Народний депутат також додав: “Щойно поїхали, а приїхали в 00:30 ночі. Далі у мене є повістка на допит”.

Прокоментував ситуацію й адвокат Алексєєва Євген Солодко.

“По-перше, увійшли з нібито невідкладним обшуком. На запитання: “Хлопці, а що ви намагаєтеся досягнути?” – “Захистити цінні речі, які можуть бути пошкоджені”. – “Які саме?” – “Гроші”. – “Що за гроші?” – “Неправомірна вигода”. – “Даруйте, а щодо якої справи  ви прийшли?” – “Шахрайство”. – “То чи неправомірна вигода, чи шахрайство?”. От саме з цього й почалося. Дуже дивні поняті. Ніби особи їхні встановлені, але документів їхніх ніхто не бачив. Постійно крутилася якась купа невідомих осіб… Цікавили виключно гроші. І коли почали розбиратися, то чітко пред’явити якусь претензію народному депутату Алєксєєву й адвокату Доручай, попри те що зупинено свідоцтво, так і не змогли”.