Троє перевертнів ТЦК викрадають людей серед вулиць і з приватних будинків, силою везуть до Камянець-Подільського або Хмельницького, де без належного огдяду штапують довідки ВЛК про повну придатність до служби: адвокат Бабчинський

За словами адвоката Віктора Бабчинського, військові не давали чоловіку пройти медогляд у місцевій лікарні.

У мережі поширилося кілька відео, на яких представники ТЦК на Хмельниччині намагаються силою забрати чоловіка з лікарні. Першим їх оприлюднив адвокат Віктор Бабчинський ще 4 листопада, повідомляє CHAS.NEWS.

На відео троє військових тягнуть чоловіка, який сидить в лікарні на кушетці.  На що той відповідає, що приїхав до медзакладу, бо має високий тиск. Він також каже, що напередодні військово-медичну комісію в лікарні у Віньківцях, але там йому «просто печатки проставили», а терапевт порадила звернутися до дільничного лікаря.

«Дайте мені один день нормально пройти медичний огляд. Всі мої дані у вас, всі документи. Я по любому до вас сам прийду», — каже чоловік. 

Натомість військові відповідають: «Ви хочете ухилитися від свого обов’язку», «Будь мужиком — не будь бабою», «Тобі не стидно перед жінками».

Поряд у цей час стоять поліціянти, медперсонал та адвокат чоловіка, який також вступив у суперечку з військовими.

«В людини гіпертонічний криз. Лікарі швидкої медичної допомоги доставили людину до лікарні на госпіталізацію, тиск 180 на 120, але його силою викрадають з лікарні. Поліцейські бездіють, лікарів позалякували, адвокату та клієнту заподіяли тілесні ушкодження», — прокоментував інцидент Віктор Бабчинський у Facebook. 

Журналістам Бабчинський розповів, що суперечка виникла, бо воєнкоми забороняли проводити обстеження призовника на ВЛК у Віньковецькій лікарні.

5 листопада він опублікував новий пост. Адвокат розповів, що «новопризначений воєнком забороняє проводити обстеження призовників на ВЛК у Віньковецькій лікані, бо на думку воєнкома у Віньковецькій лікарні занадто довго і занадто ретельно оглядають призовників на комісії ВЛК». Натомість для проходження медкомісії чоловіків відправляють до Кам’янця-Подільського чи Хмельницького.

“Троє перевертнів ТЦКашників викрадають людей серед вулиць і з приватних будинків, силою везуть до Камянець-Подільського або Хмельницького, де без належного огдяду штапують довідки ВЛК про повну придатність до служби (немаючи в складі комісії відповідної кількості лікарів за спіалізацією), або взагалі не оглядаючи призовників”, написав адвокат.

Хмельницький ТЦК поки публічно не відреагував на цей випадок.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.