Триває приймання заявок від дітей адвокатів на конкурс “Перемога дитячих сердець”

Термін подачі заявок для участі у першому Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку серед дітей адвокатів «Перемога дитячих сердець» продовжено до 31 травня.

Відповідне рішення ухвалив Комітет з гуманітарних питань і творчих ініціатив НААУ, повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Аби поділитися з адвокатською спільнотою своїм талантом, необхідно заповнити заявку та надіслати її разом із малюнками (до трьох творів) у відсканованому вигляді оргкомітету конкурсу на адресу advokatskalira@gmail.com (заявка може бути заповнена батьком або матір’ю дитини).

Малюнки виконуються без допомоги батьків або педагогів на будь-якому матеріалі (ватман, картон, полотно тощо) і в будь-якій техніці малювання (масло, акварель, туш, кольорові олівці, крейда тощо). Роботи не потрібно оформлювати рамкою, наклейками тощо. Розміри малюнків не обмежуються.

Докладніше про вимоги до творів можна дізнатися у Положенні про Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка серед дітей адвокатів «Перемога дитячих сердець».

Після завершення першого етапу збирання заявок конкурсна комісія оцінюватиме подані твори (до 11 червня) та визначатиме переможців за такими критеріями:

  • – творчий, новий підхід до висвітлення обраної теми;
  • – естетичність та якість художнього оформлення;
  • – художня цінність, актуальність та відповідність твору поставленій темі.

Нагадаємо, координаторами конкурсу «Перемога дитячих сердець» є Комітет з гуманітарних питань і творчих ініціатив, що діє в складі НААУ, Центр досліджень адвокатури і права НААУ.

Голова Комітету: Наталія Пліса. Голова Центру: Ірина Василик. Голова оргкомітету Конкурсу: Наталія Дядик. Секретар оргкомітету Конкурсу: Марина Черненька

Телефони для довідок: +38 (066) 642 09 57, +38 (093) 882 53 86.