Центр протидії корупції обіцяє слідкувати за життям скандальної голови комісії з обрання прокурора САП Катерини Коваль

Центр Протидії Корупції вважає, що голова конкурсної комісії з обрання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури виконувала замовлення з Офісу Президента, а саме помічника Єрмака Олега Татарова, і робила все, щоб це обрання не відбулось.

Про це повідомляється у ЦПК на Facebook.

“Після завершення кожної кампанії ми в ЦПК обговорюємо наші прорахунки. У конкурсі на керівника САП ми таки недооцінили бажання голови комісії виконувати вказівки Татарова/Єрмака.

Виявилося, у покорі Катерини Коваль меж не було: вона виконувала аж геть неадвекватні хотєлкі.

Наприклад, на останньому засіданні Коваль оббрехала військовослужбовця і члена комісії Романа Куйбіду, який прямо з фронту включався на засідання. Вона звинуватила його у затягуванні конкурсу.

Це можна подивитися на відео

Ми зробимо на прикладі Коваль урок головам наступних конкурсних комісій:

  • 1. Ми стежимо за вашими як адвоката клієнтами. Раз на кілька місяців ми будемо показувати імена тих, хто з вами працює. Переконані, це – ганьба.
  • 2. Ми стежимо за вашим способом життя. Ви ж не настільки дурна, щоб безкоштовно ганьбитися ці два роки. Із нетерпінням чекаємо на ваші декларації.
  • 3. Ми стежимо за дипломатичною кар’єрою вашого сина. Якщо раптом вона зробить карколомний стрибок, ми про це розповімо і наступна влада з ганьбою викине його зі служби.

Ми в ЦПК не забудемо про вас. Ви станете уроком для всіх наступних нікчем, якими будь-яка влада захоче скористатися в конкурсних комісіях”, – йдеться у повідомленні.