У Мінську екстрено посадили рейсовий літак з колишнім редактором Nexta Протасевичем: в Білорусі йому загрожує смертна кара

В аеропорту Мінську екстрено приземлився літак компанії Ryanair, що виконував рейс Афіни-Вільнюс. Після посадки білоруські правоохоронці затримали засновника опозиційного Telegram-каналу Nexta Романа Протасевича, який був на борту літака.

Про це повідомляє Onliner з посиланням на прес-службу аеропорту.

Літак посадили, оскільки пілоти подали повідомлення про мінування. На місці працювали сапери, однак, повідомлення про мінування в результаті не підтвердилося.

“Літак перевірили, бомбу не знайшли, а всіх пасажирів відправили на повторний огляд. Серед них був редактор Telegram-каналу “Білорусь головного мозку”, колишній редактор Nexta, журналіст Роман Протасевич. Його затримали. Перед вильотом він повідомив, що помітив за собою стеження. У Білорусі Роману загрожує смертна кара”, – йдеться в повідомленні.

Лукашенко особисто віддав наказ літак розгортати та приймати. За його дорученням для супроводу літака в небо був піднятий винищувач Міг-29.