У НААУ триває збір заявок на участь у Першому всеукраїнському конкурсі прози “Особистий погляд”

У НААУ триває збір заявок на участь у Першому всеукраїнському конкурсі прози “Особистий погляд”, що проводиться за ініціативою Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив у співпраці з Центром досліджень адвокатури і права, повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Конкурс спрямований на виявлення творчо обдарованих адвокатів та популяризацію їх мистецьких творів в адвокатському середовищі й суспільстві в цілому.

У Конкурсі можуть брати участь українські адвокати й адвокати іноземних держав, які відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» мають право на заняття адвокатською діяльністю в нашій країні.

Указаний проект буде реалізовано в декілька етапів, на першому з них буде здійснено відбір заявок на участь у конкурсі (15 березня 2021 року – 15 травня 2021 року), на другому – проведено оцінку поданих заявок (16 травня 2021 року – 15 червня 2021 року), а на третьому відбудеться нагородження переможців (16 червня 2021 року – 30 червня 2021 року).

Для того, щоб узяти участь у Конкурсі, необхідно до 15 травня 2021 року заповнити заявку та надіслати її разом із творами на електронну пошту оргкомітету Конкурсу advokatskalira@gmail.com. До заяви додається фото учасника (портрет, розмір 640х400).

Конкурс прози «Особистий погляд» проводитиметься в таких номінаціях:

  • Есе;
  • Оповідання;
  • Повість.

Твори, для участі у Конкурсі, подаються разом із заявкою окремим файлом, набрані у текстовому редакторі.

Обмеження для подачі творів на Конкурс:

  • Есе – кількість слів до 1 тис. (до 7 тис. знаків разом з пробілами);
  • Оповідання – кількість слів до 3 тис. (до 20 тис. знаків разом з пробілами);
  • Повість – кількість слів від 3 тис. (від 20 тис. знаків разом з пробілами);

До Конкурсу допускаються прозові твори державною мовою України, а також мовами національних меншин, що проживають в Україні, та будь-якою іншою мовою з авторським перекладом творів державною мовою України. Учасник Конкурсу має право надсилати не більше трьох   творів по кожній номінації.

Переможців Конкурсу визначатиме Конкурсна комісія, до складу якого входять члени Комітету та представники закладів вищої освіти України. За результатами Конкурсу прози планується постановка вистави на основі твору переможця, а також видання Збірника прозових творів адвокатів “Особистий погляд”.

Положення про проведення Першого всеукраїнського конкурсу прози «Особистий погляд»