У Національній асоціації адвокатів України інспектори РБО поділяться досвідом протидії аграрному рейдерству

В Україні земельна реформа створила умови для відкриття ринку землі, а ще змінила земельні правовідносини. Зокрема, відносини між власником землі та користувачем, повноваження контролюючих органів або органів місцевого самоврядування. У своїй роботі Рада бізнес-омбудсмена має досвід вирішення різного роду скарг і проблем, які надходять від фермерів та агропідприємств. Ці проблеми включають взаємовідносини між власниками землі та органами місцевого самоврядування, проблеми аграрного (земельного) рейдерства та питань, пов’язаних з орендою землі.

Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Комітету з аграрного, земельного та довкілевого права НААУ організовує вебінар на тему «Земельні питання в роботі підприємств: досвід Ради бізнес-омбудсмена», повідомляє прес-служба НААУ.

Модератори: Віталій Жадобін – адвокат, заступник голови Комітету з аграрного, земельного та довкілевого права НААУ; Дмитро Навроцький – адвокат, член Комітету з аграрного, земельного та довкілевого права НААУ.

Спікери: Марина Павленчик та Василь Суховий –- інспектори Ради бізнес-омбудсмена.

Питання для обговорення:

● повноваження Ради бізнес-омбудсмена. Статистика розглядуваних скарг;

● розпорядження землями і пов’язані питання. Практичні кейси Ради бізнес-омбудсмена;

● земельне (аграрне) рейдерство: поточна ситуація, кейси, рекомендації щодо протидії;

● підведення підсумків та відповіді на питання.

Дата і час проведення: 28 вересня 2021 року, 15:00 – 16:30. Місце проведення: Facebook Національної асоціації адвокатів України. Онлайн трансляція з можливістю коментування та поставлення запитань буде здійснюватися за посиланням: https://www.facebook.com/UkrainianNationalBarAssociation/