У Національній асоціації адвокатів України визначили переможців Першого всеукраїнського конкурсу прози “Особистий погляд”

Третій й останній етап Першого всеукраїнського конкурсу прози серед адвокатів «Особистий погляд», який проводила Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Комітету з гуманітарних питань та творчих ініціатив у співпраці з Центром досліджень адвокатури і права НААУ, завершився 15 липня 2021 року.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Переможців обирала компетентна Конкурсна комісія, до складу якої увійшли: адвокат, Голова Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив Наталія Пліса, члени зазначеного комітету, адвокати: Іванна Голуб та Юлія Газізова, а також представник Києво-Могилянської академії, літературознавець Ростислав Семків. Очолив конкурсну комісію Павло Баранцев – адвокат, заступник Голови Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив, що діє у складі НААУ.

Близько тридцяти адвокатів з різних куточків України, які мають хист до письменництва, надіслали свої твори на Конкурс. Перед Конкурсною комісією постало надскладне завдання: обрати з-поміж обдарованих адвокатів найбільш талановитих.

І все ж переможців у трьох номінаціях обрано!

Номінація «Есе»

1-е місце – Олена Прібіткова («Дитинство») м. Харків;

2-е місце – Вікторія Коновалова («Я тебе нікому не віддам») м. Маріуполь та Вероніка Деркач («Юридичний світ») м. Київ;

3-е місце – Олександр Черних («Акація», «Перед переправою», «Справжні почуття») м. Київ та Анатолій Мунтян («Адвокатура дорівнює шанс») м. Одеса.

Номінація «Оповідання»

1-е місце – Андрій Осіпов («Банальний сюжет») м. Луцьк та Анатолій Богачов («Зуб») м. Одеса;

2-е місце – Олександр Черних («Скрипаль») м. Київ;

3-е місце – Олександра Тіпрова («Ранок») с. Фонтанка, Одеська обл.

Номінація «Повість»

1-е місце – Олена Куценко (псевдонiм Глафiра Оленева) («Любов до мистецтва») м. Київ та Олег Маковій («Гран-Прі») м. Житомир;

2-е місце – Анатолій Богачов («Встати на перехресті») м. Одеса;

3-е місце – Яків Варiчев («Єнакіївський фоловер») м. Київ.

Нагородження переможців відбудеться у вересні 2021 року під час Творчого вечора НААУ. Про точний час і дату буде повідомлено додатково, слідкуйте за анонсами на сайті НААУ.