У низці кримінальних проваджень, які розслідуються ДБР, Порошенко неодноразово допитувався, на даний час ми очікуємо відповіді за результатами 23 запитів про надання міжнародної правової допомоги від наших іноземних партнерів: Сухачов

У низці кримінальних проваджень, які розслідуються Державним бюро розслідувань, Петро Олексійович неодноразово допитувався.

Про це розповів в.о. Директора Олексій Сухачов в інтерв’ю УКРІНФОРМ.

На даний час ми очікуємо відповіді за результатами 23 запитів про надання міжнародної правової допомоги від наших іноземних партнерів, зокрема: Чеської Республіки, Франції, Туреччини, Мальдівської Республіки та багатьох інших країн.

Насамперед, у вказаних досудових розслідуваннях досліджуються обставини можливого незаконного переміщення через митний кордон України культурних цінностей; організації незаконного переправлення осіб; здійснення господарських операцій щодо різного роду активів з можливим ухиленням від сплати податків та їх легалізації, а також інших фактів.

Направлення такої кількості запитів про міжнародну правову допомогу викликано тим, що зазначені операції відбувалися, насамперед, з підприємствами-нерезидентами, у тому числі й такими, що зареєстровані в офшорних юрисдикціях.