У разі відсутності заступника голови Верховного Суду адміністративні повноваження голови суду покладаються на суддю, який має найбільший стаж роботи на посаді судді ВС. Таким суддею є я, Дмитро Луспеник

З огляду на дострокове припинення повноважень голови Верховного Суду Всеволода Князєва обов’язки голови суду виконуватиме суддя Дмитро Луспеник, який має найбільший стаж роботи суддею Верховного Суду.

Про це йшлось під час засідання Пленуму Верховного Суду, який був скликаний після корупційного скандалу навколо голови ВС Всеволода Князєва.

Після затвердження пленумом результатів голосування щодо висловлення недовіри та припинення повноважень Князєва суддя Дмитро Луспеник повідомив, що згідно з ч. 5 ст. 39 закону України “Про судоустрій і статус суддів” у разі відсутності голови Верховного Суду обов’язки виконує заступник голови Верховного Суду.

“У Верховному Суді не обрано заступника голови Верховного Суду. У разі відсутності заступника голови Верховного Суду адміністративні повноваження голови суду покладаються на суддю, який має найбільший стаж роботи на посаді судді Верховного Суду. Таким суддею є я, Дмитро Луспеник”, – зазначив він.