У Запоріжжі повідомлено про підозру головному лікарю приватної клініки за оформлення фіктивної інвалідності за 6500 доларів: ч. 3 ст. 332 КК

За процесуального керівництва Дніпровської окружної прокуратури м. Запоріжжя трьом особам повідомлено про підозру у незаконному переправленні військовозобов’язаних через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, головний лікар приватної клініки Запоріжжя, діючи спільно з двома місцевими мешканцями, пропонували чоловікам, охочим виїхати з України, свої послуги з виготовлення підроблених медичних документів про наявність інвалідності.

Лікар, користуючись своїми медичними знаннями та зв’язками, вирішував питання з оформлення висновку «МСЕК» про встановлення групи інвалідності. Його спільники займались пошуком потенційних клієнтів, передавали їм фіктивну медичну документацію та отримували гроші. Ціна такої послуги складала 6500 доларів США.

Правоохоронці викрили одного з учасників схеми під час передачі підроблених документів та проведення остаточного розрахунку за надані послуги. Слідство триває, встановлюється коло причетних до злочинної діяльності осіб.

Заходи з викриття здійснювались прокуратурою спільно зі слідчими Запорізького РУП Головного управління Нацполіції в Запорізькій області за оперативного супроводу співробітників СБУ, Запорізького управління ДВБ Нацполіції України та силової підтримки спецпідрозділів «Альфа» та «КОРД».