У зоні бойових дій загинули четверо адвокатів – з Києва, Харківської, Запорізької та Чернівецької областей: Опікунська рада НААУ надала матеріальну допомогу родинам загиблих

3 березня 2023 року на черговому засіданні Опікунської ради з розподілу благодійної допомоги, що надійшла до НААУ від міжнародних організацій, розглянуто 13 звернень від адвокатів, які потребують матеріальної підтримки.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

На жаль, адвокатська спільнота продовжує зазнавати великих втрат внаслідок повномасштабного вторгнення рф в Україну. У зоні бойових дій загинули четверо адвокатів – з міста Києва, Харківської, Запорізької та Чернівецької областей. Опікунська рада НААУ надала по 100 тисяч гривень матеріальної допомоги їх родинам.

Також Опікунська рада НААУ вирішила підтримати адвоката, який тривалий час перебуває на лікуванні від отриманих в зоні бойових дій травм. Поблизу Донецького аеропорту влітку минулого року він був тяжко поранений та втратив ногу. Йому буде перераховано 50 тисяч гривень матеріальної допомоги.

Решта заяв надійшла від адвокатів, які частково або повністю втратили житло. Це адвокати з Київської, Херсонської, Харківської та Запорізької областей. Їм будуть надані кошти на першочергові життєві потреби.

Нагадаємо, Опікунська рада НААУ створена 3 березня 2022 року розпорядженням Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової. За рік розглянуто майже 500 заяв від адвокатів. Звіти про міжнародну благодійну підтримку в період воєнного стану українською та англійською мовами оприлюднені на офіційному сайті НААУ.