Ще три родини загиблих на передовій адвокатів отримали матеріальну допомогу від Опікунської ради НААУ

Опікунська рада НААУ продовжує систематично працювати над розглядом заяв від адвокатів, постраждалих від війни, та розподілом матеріальної допомоги, надісланої міжнародними організаціями.

На розгляд Опікунської ради НААУ до чергового засідання надійшло 8 звернень від адвокатів, що опинилися в скрутному становищі через військові дії в Україні. Три з них скеровані радами адвокатів Вінницької, Запорізької та Харківської регіонів у зв’язку із загибеллю колег, які несли службу у лавах Збройних сил України. Опікунська рада НААУ підтримала родини загиблих та виділила по 100 тисяч гривень.

Також вирішено надати грошову допомогу колезі зі Львова. Її квартира повністю зруйнована внаслідок пожежі від потрапляння уламків ракети під час обстрілу міста у серпні 2023 року.

Відповідні рішення ухвалені під час засідання 26 вересня 2023 року, повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Крім того, Опікунська рада НААУ відгукнулась на звернення адвоката похилого віку з Києва та адвоката з інвалідністю, що проживає у Покровську Донецької області. Їм надано кошти на першочергові життєві потреби.

Нагадаємо, Опікунська рада НААУ створена 3 березня 2022 року розпорядженням голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової. За півтора роки розглянуто понад 500 заяв від адвокатів. Звіти про міжнародну благодійну підтримку в період воєнного стану українською та англійською мовами оприлюднені на офіційному сайті НААУ.

Підтримка колег, постраждалих від війни, є одним із пріоритетних напрямків діяльності НААУ.