UNBA NextGen – це команда активних та цілеспрямованих адвокатів – однодумців

Сергій Барбашин, адвокат, керуючий партнер Trustme Law Firm, Голова Комітету UNBA NextGen, заступник Голови Комітету з інтелектуальної власності, що діє у складі НААУ детальніше розповів про роботу в органах адвокатського самоврядування.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

UNBA NextGen сформував регіональні представництва вже у 21 регіоні України, а саме: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській областях. І на цьому не плануємо зупинятися, оскільки вже цього року до команди NextGen приєдналися ще Донецька, Полтавська та Сумська області.

У період із лютого до квітня 2021 року Комітет організував у межах основних напрямків своєї діяльності більше 30 заходів, зокрема:

  • зустрічі зі студентами та конкурс есе, за результатами якого 6 студентів пройшли стажування в адвокатських об’єднаннях;
  • участь членів Ради комітету у Весняному форумі-2021 Асоціації юридичних клінік України, а також запланував підписання меморандуму між нашими асоціаціями;
  • різноманітні неформальні заходи, підтримка всеукраїнської акції «Озеленення планети»;
  • «уроки справедливості» для учнів НВО, відвідування Центру соціально-психологічної реабілітації дітей;
  • переговори та спільні заходи з представниками регіональних центрів з надання вторинної правової допомоги;
  • навчальні заходи з розвитку hard и soft skills, як-от: круглі столи, акредитовані НААУ та РАР семінари (онлайн та офлайн), майстер-клас з Legal Writing;
  • інтерв’ю з старійшинами адвокатури.

Окрім цього, представники Комітету в регіонах відвідали засідання Ради адвокатів України, що стало надзвичайно корисним досвідом для молодих адвокатів.

Молодіжний комітету НААУ «UNBA NextGen» активно співпрацює з іншими комітетами, зокрема: з Комітетом з інтелектуальної власності та Комітетом з трудового права, організовуючи спільні заходи з підвищення кваліфікації та фахові дискусії на  актуальні для адвокатів теми.

У межах «міжнародного співробітництва» та за підтримки НААУ і Вищої школи адвокатури НААУ Комітет запланував спільно з Європейською асоціацією молодих адвокатів (EYBA) проведення 18 червня цього року літньої онлайн-конференції на тему «Етичні аспекти роботи в юридичному суспільстві».

Комітет запрошує 20 квітня 2021 року відвідати відкрите засідання Комітету, на якому детальніше презентує свою діяльність та плани на поточний рік. Більше інформації за покликанням: https://cutt.ly/uvtuquF.

Сергій Барбашин повідомив, що якщо у Вас є бажання долучитися до молодіжного комітету НААУ «UNBA NextGen», то достатньо заповнити анкету за покликанням: https://cutt.ly/hvuJoGF.