Усе чітко. Без істерики і підліткових полюцій, як у декого: Андрій Смірнов оцінив поведінку керівництва НАЗК як “нетипову”

Заступник керівника Офісу Президента Андрій Смирнов у відповідь на звинувачення голови НАЗК Олександра Новікова в гальмуванні санкційного процесу, заявив, що керівництво Національного агентства з запобігання корупції демонструє нетипову поведінку.

Про це пише LB.UA.

«Керівництво НАЗК демонструє «нетипову поведінку», бо чомусь вирішило, що функціональним завданням цього органу є ініціювання накладення санкцій, розшук російських активів. І навіть публічна критика держави в неефективності застосування санкцій», – Андрій Смирнов.

Заступник керівника Офісу Президента нагадав, що саме РНБО застосовує санкції до конкретної особи. А Мін’юст, щоб підтвердити наявність ідентифікованих активів, звертається до НАЗК по інформацію про ці активи. Смирнов надав LB.ua три листи. Де на запит Мін’юсту про активи одіозного віцеспікера Держдуми РФ Олександра Бабакова в НАЗК відповіли, що їх немає.

«Ви розумієте цей сюр? Отже, на офіційному сайті НАЗК переписало всі належні йому (Бабакову) активи, Мін’юст офіційно звернувся для підтвердження цієї інформації – і така от відповідь. Таких прикладів можна навести вже безліч», – продовжує Смирнов.

Попри це, сьогодні Печерський суд арештував усе майно й активи групи Бабакова.

«Усе чітко. Без істерики і підліткових полюцій, як у декого», – повідомив про це Андрій Смирнов