В День працівників суду було приведено до присяги 57 суддів

Склали присягу та набули повноважень судді, які були призначені на посади указами Президента України в період з квітня по грудень 2021 року.   

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Урочиста церемонія складання присяги суддів, відбулася в присутності Президента України в Офісі Глави держави.

Вітаючи присутніх з призначенням, Президент України Володимир Зеленський наголосив, що кожен, хто сьогодні складає присягу судді, має щодня пам’ятати, чому присягнув, вступаючи на посаду.

«Перед вами постануть важливі, непрості державницькі завдання та виклики. Передусім – відновити довіру суспільства. Дуже хочеться, щоб це була висока довіра до судової системи нашої держави», – сказав Володимир Зеленський, зауваживши, що це важка праця, адже фактично необхідно здобути довіру заново.

Володимир Зеленський закликав кожного з новопризначених суддів пам’ятати слова виголошеної присяги щоразу, коли ухвалюватимуть рішення іменем України.

Вступаючи на посаду, судді присягли українському народові об’єктивно, безсторонньо, неупереджено, незалежно, справедливо та кваліфіковано здійснювати правосуддя від імені України, керуючись принципом верховенства права, підкоряючись лише закону, чесно й сумлінно здійснювати повноваження та виконувати обов’язки.