В рамках самоочищення ми вже притягнули до відповідальності понад 30 прокурорів: Венедіктова

В рамках робочої поїздки до Страсбурга, Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова провела ряд важливих для української прокуратури зустрічей з високопосадовцями інституцій Ради Європи.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

Зокрема, Генпрокурор розповіла, що в рамках реформи у прокуратурі відбулася повномасштабна атестація кадрів за прозорою процедурою і за участі міжнародних партнерів. Крім цього, впроваджується комплексна та неупереджена система оцінювання якості роботи прокурора за об’єктивними критеріями, які передбачатимуть урахування результатів його роботи у межах виконання безпосередніх функцій, інноваційність і прагнення до розвитку, лідерство.  

«Для нас надзвичайно важливі рекомендації GRECO і ми можемо запевнити, що вони будуть виконані, адже в цьому надзвичайно зацікавлене українське суспільство. Боротьбу із корупційними проявами ми починаємо саме із середини системи. В рамках такого самоочищення ми вже притягнули до відповідальності понад 30 прокурорів. Ми посилюємо координаціну роль прокуратури в цій сфері, що сприяло збільшенню цьогоріч на третину кількості осіб, стосовно яких обвинувальні акти за корупційні правопорушення скеровано до суду», – повідомила Ірина Венедіктова.