В усіх питаннях ми саме на боці закону: Венедіктова на зустрічі з представниками Американської торговельної палати в Україні

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова зустрілася з представниками Американської торговельної палати в Україні. Під час зустрічі учасники підвели підсумки річної співпраці щодо захисту прав інвесторів, а також шляхи вирішення завдань у цій сфері.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.


Серед пріоритетних напрямів, в яких за рік прокуратурі вдалося досягти зрушень, питання протидії підробленню лікарських препаратів, незаконному використанню знаків для товарів, надання оцінки законності переоглядів товарів на митниці за дорученнями правоохоронних органів.

«Захист інвестицій – це захист інтересів суспільства і держави. Проте при вирішенні цих важливих завдань нам потрібно дотримуватись балансу між захистом прав бізнесу та необхідністю реагувати там, де є об’єктивні чинники, що можуть свідчити про порушення закону. В усіх питаннях ми саме на боці закону і тільки такий прозорий підхід дозволить нашій країні бути інвестиційно привабливою», – наголосила Ірина Венедіктова.