ВАКС призначив до розгляду справу щодо отримання депутатом Волинцем необґрунтованого активу вартістю понад 7 млн грн

28 липня 2021 року Вищий антикорупційний суд призначив до розгляду по суті цивільний позов прокурорів САП про визнання необґрунтованим активом квартири вартістю понад 7 млн гривень, що належить народному депутату України, та стягнення її в дохід держави.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Засідання призначено на 13:15 год. 12 серпня 2021 року.

Нагадаємо, прокурорами САП за сприяння ДБР та з урахуванням повідомленої раніше у ЗМІ інформації зроблено висновок, що народний депутат України 9 скликання у 2020 році придбав трикімнатну квартиру в місті Києві за відсутності відомостей про те, звідки у нього виявилося близько 3 млн гривень, яких не вистачало для такої купівлі зважаючи на розмір законних доходів депутата. У разі доведення прокурором такої різниці відповідач у змагальному процесі в порядку цивільного судочинства муситиме довести законність походження коштів, використаних для придбання квартири, інакше її може бути стягнуто в дохід держави.

28 травня 2021 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура звернулась до Вищого антикорупційного суду з позовом про визнання необґрунтованими вказаних активів та стягнення їх в дохід держави.