ВАКС затвердив угоду щодо колишнього директора “Державна продовольчо-зернова корпорація України”: ч. 2 ст. 364 КК

Колегія суддів Вищого антикорупційного суду розглянула та затвердила угоду про визнання винуватості між прокурором та колишнім директором Філії акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Партизанський елеватор», який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Про це повідомляє прес-служба Судової влади.

Обвинувачений використав службове становище всупереч інтересам служби та сприяв одержанню невстановленою слідством особою неправомірної вигоди у вигляді зерна пшениці в кількості 3 213 763 кг на загальну суму 14 704 366,95 гривень, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам.

Його визнано винуватим та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки 6 місяців з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки, зі штрафом у розмірі 8 500 грн.

До набрання вироком законної сили залишено чинним запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із альтернативою внесення застави у розмірі 4 758 000,00 грн.

З підстав, визначених кримінальним процесуальним законом, вирок може бути оскаржено до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду через Вищий антикорупційний суд упродовж  тридцяти днів з дня його проголошення.