Валентин Гвоздій увійшов до складу Комітету експертів Ради Європи із захисту прав адвокатів

Валентин Гвоздій увійшов до складу Комітету експертів Ради Європи із захисту прав адвокатів (Committee of Experts on the Protection of Lawyers (CJ-AV).

Комітет діє під наглядом Комітету міністрів та Європейського комітету з правового співробітництва (CDCJ) Ради Європи.

В результаті процесу відбору, проведеного Бюро CDCJ і підтвердженого письмовою процедурою CDCJ в цілому, Валентина Гвоздія включено до числа п’ятнадцяти експертів, які утворюють цей комітет.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Усі експерти були відібрані з урахуванням критеріїв, встановлених у технічному завданні, а також професійного досвіду, досвіду та найсучаснішого знання законодавства, політики та практики у відповідних країнах, що стосуються здійснення професійної діяльності кожного з кандидатів. юристів, а також зростаючі проблеми для їх вільного, безпечного та незалежного ведення.

Засідання Комітету також збиратимуть разом низку зацікавлених сторін, таких як представники інших держав-членів, які бажають зробити свій внесок у його роботу, держав-спостерігачів, інших органів і секторів Ради Європи, представники інших міжнародних та регіональних організацій, громадянського суспільства. та академічні установи.

Комітет повинен до кінця 2023 розробити проект правового акту, спрямованого на посилення захисту професії адвоката та права здійснювати професію адвоката без упереджень чи обмежень, що встановлюватиме повний набір мінімальних стандартів, що мають застосовуватись до права адвоката вільно здійснювати свою професійну діяльність та забезпечувати захист і незалежність професії, а також може включати створення довіреного механізму впровадження стандартів державами-членами або надання вказівок щодо їх застосування.

Робочий план Комітету передбачає три засідання у 2022 році.

Більше інформації за посиланням