Венедіктова повідомила про погіршення рівня злочинності і похвалилась результатами координаційних нарад

Венедіктова взяла участь у Координаційній нараді разом з Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим, Головою Служби безпеки України Іваном Бакановим, Головою Національної поліції України Ігорем Клименком, в. о. Директора Державного бюро розслідувань Олександром Соколовим, начальником Військової служби правопорядку в Збройних Силах України Ігорем Криштуном.

Закінчила свій виступ Генеральна прокурорка тим, що бачить результати координаційних нарад правоохоронців, яких вже було проведено три, однак, почала свій виступ з переліку резонансних справ, які відбулись протягом останніх трьох місяців.

«Переконана, що усвідомлення спільних пріоритетів діяльності та прийняття конкретних узгоджених заходів сприятиме нашій подальшій плідній роботі і дасть змогу забезпечити ефективну протидію кримінальним правопорушенням. Налагодженню співпраці сприяють і такі координаційні наради. Вони не відбувалися із 2015 року, а за останні місяці ми провели три таких заходи і вже бачимо результати. Ми маємо спільними зусиллями зупинити свавілля і беззаконня», – резюмувала Генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

«Підрив автомобіля «Укрпошти» та розбійний напад із викраденням майже 3 мільйонів гривень на Полтавщині, обстріл із гранатомету комплексу відпочинку «Аква Сіті» у Мукачево на Закарпатті, масова бійка зі стріляниною у центрі столиці та стрілянина на ринку промтоварів «7-й кілометр» на Одещині, зухвала розбірка між перевізниками зі стріляниною в Броварах на Київщині. І все це події лише останніх декількох місяців. Попри те, що забезпечення громадської безпеки та громадського порядку є одним із пріоритетних напрямів державної політики в сфері національної безпеки України, протидія цим злочинам є недостатньо ефективною», – сказала Ірина Венедіктова, відкриваючи нараду.