Вовк про НАБУ: дуже зручна позиція – списувати на рішення КС свої фальсифікації, непрофесіоналізм і відсутність результатів роботи

Про це повідомив Павло Вовк, голова Окружного адміністративного суду м.Києва у своєму Facebook.

«Сьогодні з’явилася інформація про те, що Національне антикорупційне бюро закрило кримінальне провадження за фактами можливого мого недостовірного декларування «у зв’язку з рішенням Конституційного суду України, яким скасовано відповідальність за цей злочин». І це чергова маніпуляція з боку головного фейкового органу по боротьбі з корупцією на чолі з неконституційно призначеним корупціонером», – зазначив він.

Голова суду пояснив, що справа не могла бути закрита з тієї причини, що ніякої кримінальної справи проти нього і не було, оскільки він проходив свідком у цьому провадженні, і підозр йому не пред’являлося.

«За 4 роки розслідування, «слідчі» не змогли знайти нічого. І це не кажучи вже про те, що ще рік тому за вказаними в повідомленні епізодами закінчився строк давності, – говорить глава ОАСК. – При цьому НАБУ весь цей період, в спотвореному і сфабрикованому вигляді незаконно зливали окремі відомості досудового розслідування для того, щоб в публічній площині створити ілюзію моєї провини».

Вовк вважає, що ця справа мала бути закрита давно, тому що там не було ні події, ні складу правопорушення. Але закрили її тільки зараз. «Мабуть, щоб подати це як «змова суддів», а не вибіркове переслідування з метою тиску і втручання в мою діяльність, чим воно і було насправді», – розмірковує суддя.

«Дуже зручна позиція – списувати на рішення КС свої фальсифікації, непрофесіоналізм і відсутність результатів роботи. Поганому танцюристу завжди щось заважає. Але нехай в НАБУ не розслабляються – всім їхнім незаконним діям стосовно мене буде дана правова оцінка. А винні у бездарній розтраті державних коштів на «розслідування» понесуть відповідальність», зазначив Вовк.