ВРП притягнула до дисциплінарної відповідальності суддю Дарницького районного суду міста Києва за фактами неодноразового звільнення осіб від адмінвідповідальності за ст. 130 КУпАП

Розглянувши дисциплінарну справу стосовно судді Дарницького районного суду міста Києва Андрія Скуби, Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 12 квітня 2021 року вирішила притягнути суддю до дисциплінарної відповідальності та застосувати до нього дисциплінарне стягнення у виді попередження.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Друга Дисциплінарна палата ВРП відкрила дисциплінарне провадження стосовно судді Андрія Скуби за фактами неодноразового звільнення осіб від адміністративної відповідальності за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

Палата дійшла висновку, що звільнення суддею від покарання осіб, які вчинили вказане правопорушення, що мають підвищену суспільну небезпечність без наведення вмотивованих підстав свідчить про те, що такі дії судді завдали шкоди авторитету правосуддя.