ВС підтримав вирок ВАКС: колишній співробітник СБУ за вимагання неправомірної вигоди відбуватиме покарання, з конфіскацією майна

Колишній співробітник СБУ, засуджений за вимагання неправомірної вигоди, відбуватиме покарання у виді п’яти років і шести місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах протягом трьох років та з конфіскацією майна. З таким обвинувальним вироком Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду погодився і Верховний Суд.

Про це повідомляє Судова влада.

АП ВАКС визнала доведеним, що оперуповноважений Вишгородського міжрайонного відділу Головного управління Служби безпеки України у місті Києві та Київській області висловив співзасновнику ТОВ прохання, поєднане з вимаганням, надавати йому неправомірну вигоду у виді щомісячної сплати 5–7 тисяч доларів США за невтручання у ведення підприємницької діяльності ТОВ з обробки бурштину (ч. 3 ст. 368 КК України).

З повним текстом постанови ККС ВС у справі № 360/421/19 (провадження № 51-5243км19) можна буде ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень – https://reyestr.court.gov.ua.