Вища ревізійна комісія адвокатів розпочне перевірку діяльності Ради адвокатів м. Києва та КДКА: Вадим Красник

Голова Оргкомітету Вадим Красник поінформував про останні рішення Ради адвокатів України, якими стабілізовано роботу органів адвокатського самоврядування столиці.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

1 серпня РАУ як засновник цих юридичних осіб внесла зміни до їхніх положень, де передбачила можливість тимчасово призначити виконуючих обов’язки керівників для здійснення обмеженого кола повноважень . Насамперед, ідеться про забезпечення операційної діяльності секретаріату ради адвокатів м. Києва та КДКА, виконання податкових зобов’язань, управління майном і коштами.

Вадим Красник повідомив, що Організаційний комітет продовжує роботу для здійснення тих завдань, які перед ним ставилися від початку – проведення звітно-виборної конференції адвокатів м. Києва.

«Наша функція як оргкомітету залишається незмінною. Ми продовжуємо готуватися до конференції, яка в будь-якому випадку відбудеться, і буде обраний новий склад ради, КДКА, представники до вищих органів адвокатського самоврядування», – запевнив він.

Водночас, у ближчий час розпочнеться контрольно-ревізійна перевірка діяльності РАмК і КДКА за останні роки діяльності. Для цього у ВРКА будуть передані усі наявні документи фінансово-господарського та розпорядчого характеру.

Окрім того, буде проведена інвентаризація виданих свідоцтв про право на зайняття адвокатською діяльністю, відповідність цієї кількості до проведених стажувань та іспитів.

28 січня 2022 року РАУ, попередньо встановивши, що органи адвокатського самоврядування у місті Києві наразі не обрані, адже звітно-виборна конференція 7 листопада 2021 року була проведена з грубими порушеннями Порядку висування та обрання делегатів звітно-виборної конференції адвокатів міста Києва та Регламенту звітно-виборної конференції адвокатів міста Києва, створила Оргкомітет з проведення конференції адвокатів м. Києва.

Керівником оргкомітету було призначено Вадима Красника, секретарем – Надію Корінну. Також до складу оргкомітету увійшли понад 30 адвокатів