Вищий антикорупційний суд почав оголошувати у розшук

ВАКС оголосив у розшук народного депутата України.

З таким заголовком оприлюднена новина на сайті Вищого антикорупційного суду.

Колегія суддів Вищого антикорупційного суду задовольнила клопотання прокурора САП та оголосила у розшук народного депутата України, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 366-2 (декларування недостовірної інформації) КК України.

У зв’язку з оголошенням у розшук, ВАКС ухвалив зупинити провадження до розшуку обвинуваченого.

З таким же повідомленням Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила громадськості про те, що ВАКС оголосив в розшук народного депутата, який обвинувачується у недекларуванні майна на 88 млн грн 31 березня 2023 року за клопотання прокурора #САП колегія суддів #ВАКС оголосила в розшук чинного народного депутата, який переховується від суду. Організацію розшуку доручено прокурору САП.

Так, указаний нардеп неодноразово без поважних причин не з’являвся у судові засідання. 22 листопада 2022 року ВАКС зобов’язував указану особу сплатити понад 5 тис. грн штрафу за неявку у судове засідання та невиконання обов’язку підкоритися законним вимогам суду. Аналогічне рішення було ухвалено 17 січня 2023 року – два максимально можливих грошових стягнення у розмірі понад 10,7 тис. грн. Проте 21.02.2023 нардеп вкотре проігнорував засідання. Зважаючи на неявку, суд постановив здійснити привід обвинуваченого до суду.

Разом з тим, нардеп ігнорує рішення суду та досі переховується від правосуддя.Зважаючи на оголошення вказаного нардепа у розшук, ВАКС ухвалив зупинити провадження до його розшуку.

Відповідно до інформації, яка є в редакції, йдеться про народного депутата Сергія Шахова.