Вищий антикорупційний суд продовжив строк дії обов’язків судді Печерського суду Тетяні Ільєвій

Вищий антикорупційний суд продовжив до 13 серпня строк дії обов’язків, покладених на суддю Печерського районного суду міста Києва Тетяну Ільєву.

Про це йдеться в ухвалі

Таку ухвалу виніс ВАКС 13 червня 2023 року відповідно до реєстру судових рішень.

Нагадаємо, суд визначив судді Ільєвій 805 200 грн застави. Також на неї поклали наступні обов’язки: прибувати за кожним викликом; повідомляти про зміну місця проживання та/або роботи; не відлучатися за межі Київської області без дозволу; утримуватися від будь якого спілкування з потерпілим та свідками, а також здати на зберігання закордонні паспорти. Прокурор просив продовжити строк дії обов’язків.

«Клопотання про продовження строку дії обов’язків, покладених на підозрювану, задовольнити. Продовжити підозрюваній на два місяці – до 13.08.2023, строк дії обов’язків, покладених на неї ухвалою слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 17.04.2023», – йдеться в рішенні.

НАБУ і САП повідомили судді Печерського районного суду міста Києва Тетяні Ільєвій про підозру. У межах досудового розслідування встановлено, що у листопаді 2020 року суддя ухвалила рішення про зняття арешту з 110,7 тисяч євро та 9,3 тисяч доларів, які були арештовані в межах кримінального провадження, обґрунтувавши своє рішення начебто належністю цих коштів іншому громадянину, а не обвинуваченому у справі колишньому віце-президенту державної компанії «Хліб України» Андрію Миханіву.