Вищий антикорупційний суд також зняв електронний браслет і з судді Київського апеляційного суду Ігоря Паленика

Вищий антикорупційний суд зняв електронний браслет, але продовжив до 10 серпня строк дії решти обов’язків, покладених на суддів Київського апеляційного суду Ігоря Паленика.

Сторона захисту просила зняти браслет з судді Паленика, оскільки він постійно потребує підзарядки, але через відключення світла це не завжди є можливим. Суд зняв браслет, але продовжив решту обов’язків.

Таке рішення суд ухвалив 10 червня 2024 року.

«Клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов’язків, покладених на – задовольнити частково. Продовжити підозрюваному строк дії обов’язків, передбачених ч. 5 ст. 194 КПК, до 10 серпня 2024 року включно», – йдеться у рішенні.

Нагадаємо, ВАКС взяв під варту Паленика з альтернативою 4 млн грн застави. Пізніше ці кошти внесли і він вийшов з-під варти під такі обов’язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися із Києва та Київської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування з підозрюваними та свідками; здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет.

Також, нагадаємо, що 24 травня 2024 року Вищий антикорупційний суд зняв електронний браслет, але продовжив до 24 липня строк дії решти обов’язків, покладених на суддю Київського апеляційного суду Віктора Глиняного.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.