Вищий антикорупційний суд зняв електронний браслет з судді Київського апеляційного суду В’ячеслава Дзюбіна

Вищий антикорупційний суд зняв електронний браслет, але продовжив до 10 серпня дію решти обов’язків, покладених на суддю Київського апеляційного суду В’ячеслава Дзюбіна.

Про це йдеться у рішенні суду від 10 червня 2024 року.

«Клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов’язків, – задовольнити частково. Продовжити підозрюваному строк дії обов’язків, передбачених ч. 5 ст. 194 КПК, до 10 серпня 2024 року включно», – йдеться в рішенні.

Прокурор просив продовжити дію обов’язків ще на два місяці, а сторона захисту просила зняти електронний браслет з Дзюбіна, оскільки він належно себе поводив і наразі існує проблема із заряджанням пристрою через відключення світла в Києві.

Нагадаємо, ВАКС застосував запобіжний захід до судді Дзюбіна у вигляді застави розміром 4 млн грн. Також на нього поклали наступні обов’язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися із Києва без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування з підозрюваними та свідками; здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет.

Раніше, Вищий антикорупційний суд зняв електронний браслет, але продовжив до 24 липня строк дії решти обов’язків, покладених на суддю Київського апеляційного суду Віктора Глиняного, а 10 червня зняв електронний браслет і з судді Ігоря Паленика.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.