Вищий антикорупційний суд зняв електронний браслет з судді Київського апеляційного суду Віктора Глиняного

Вищий антикорупційний суд зняв електронний браслет, але продовжив до 24 липня строк дії решти обов’язків, покладених на суддю Київського апеляційного суду Віктора Глиняного.

Таке рішення 24 травня 2024 року ухвалив суд.

Прокурор просив знову продовжити дію обов’язків судді Глиняному. Втім суд вирішив зняти з нього електронний браслет і дозволив пересуватись по Київській області.

«Клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов’язків, покладених на підозрюваного у кримінальному провадженні задовольнити частково. Продовжити підозрюваному на два місяці, тобто до 24 липня 2024 року, строк дії обов’язків, покладених на нього ухвалою слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 8 грудня 2023 року», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, суд заарештував Глиняного з альтернативою 5 млн грн застави. Ці кошти внесли і він вийшов з-під варти під наступні обов’язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися із Києва без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватися від спілкування з підозрюваними та свідками; здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет.

Правоохоронці підозрює його в одержанні 8300 доларів неправомірної вигоди.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.