За підтримки європейських адвокатур надійшло енергетичне обладнання для облаштування Пунктів підтримки діяльності адвокатів у регіонах

НААУ продовжує облаштовувати Пункти підтримки діяльності адвокатів України в регіонах всім необхідним обладнанням.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Днями європейські адвокатури передали українським колегам генератори та портативні зарядні станції EcoFlow.

Кошти на закупівлю енергетичного обладнання для адвокатів України збирали адвокатури усіх країн Європи за координації Ради адвокатів і юридичних товариств Європи (CCBE).

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова від імені всієї адвокатської спільноти подякувала міжнародним юридичним організаціям за підтримку і неоціненну допомогу у важкі для України часи.

Найближчим часом енергетичне обладнання буде доставлено у регіони.

Нагадаємо, 29 листопада 2022 року Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова видала розпорядження про створення Пунктів підтримки адвокатів в регіонах України на базі регіональних органів адвокатського самоврядування – Рад адвокатів регіонів та Кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури.

Відповідне рішення було прийнято у зв’язку з блекаутом, перебоями у постачанні електроенергії, пов’язаними з військовою агресією РФ проти України та введенням воєнного стану в Україні, задля забезпечення адвокатів можливістю доступу до ЄРАУ, електронного суду, електронного кабінету, друкування ордерів тощо.

Пункти доступні виключно для адвокатів, їх помічників та членів їх сімей.

У Пунктах підтримки діяльності адвокатів НААУ адвокати безоплатно можуть:

  • зігрітись, попити гарячу каву та чай;
  • зарядити мобільні пристрої;
  • отримати доступ до інтернету;
  • попрацювати;
  • скористатись аптечкою зі всім найнеобхіднішим.