За підтримки Міжнародної асоціації адвокатів повноцінно запрацював Пункт підтримки діяльності адвокатів України

На базі офісу НААУ у Києві відкрився Пункт підтримки діяльності адвокатів України, який було в тому числі профінансовано Міжнародною асоціацією адвокатів (ІВА).

Пункт підтримки відкрила Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова та Виконавчий директор Міжнародної асоціації адвокатів Марк Елліс, який перебуває в Україні з робочим візитом, повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

У Пункті встановлено все необхідне для адвокатів обладнання: портативні зарядні станції EcoFlow, принтери, бездротові настільні лампи, аптечки тощо.

Завдяки підтримці, наданій IBA, Пункт відкритий для адвокатів столиці, їх помічників.

У Пунктах підтримки діяльності адвокатів України безоплатно можна: зарядити мобільні пристрої, роздрукувати матеріали, отримати доступ до інтернету, попрацювати, скористатись аптечкою, попити гарячу каву та чай.

Марк Елліс високо оцінив проведену НААУ роботу з облаштування робочих місць для забезпечення безперервної та повноцінної діяльності українських адвокатів під час блекаутів та інших наслідків повномасштабного вторгнення росії в Україну, а також запевнив у подальшій підтримці української адвокатури з боку ІВА.

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова подякувала Марку Еллісу від всієї адвокатської спільноти за неоціненну всебічну допомогу.

IBA підтримує українських адвокатів з початку повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року.