За результатом розгляду апеляційної скарги прокуратури, адвоката з Рівного, якого підозрюють у оборудках з землею, взяли під варту

10 травня за результатом розгляду апеляційної скарги Коростенської окружної прокуратури адвоката з Рівного, якого підозрюють у оборудках з землею на мільйони гривень, взяли під варту.

Про це розповіла речниця Житомирської обласної прокуратури Тетяна Гоша, повідомляє Суспільне.

За її словами, після того як на початку квітня адвокату суд призначив підозрюваному адвокату 908 тисяч гривень застави, він мав сплатити її упродовж 5 днів. Оскільки цього не сталося, окружна прокуратура звернулася з клопотанням про зміну запобіжного заходу із застави на тримання під вартою.

“Попри це клопотання, суд першої інстанції постановив ухвалу про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. З огляду на тяжкість скоєного злочину та масштаб заподіяної шкоди, окружна прокуратура наполягла на обранні підозрюваному суворішого запобіжного заходу – тримання під вартою. Суд вищої інстанції підтримав позицію прокуратури”, — розповіла Тетяна Гоша.

Нагадаємо, підозру у шахрайстві, вчиненому в особливо великих розмірах, підробці документів, зловживанні повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки, та легалізації майна, здобутого злочинним шляхом за ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 364-1, ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 209 КК України, адвокату оголосили прокурори Коростенської окружної прокуратури.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.