Захист Медведчука вважає, що Печерський райсуд Києва не має права розглядати клопотання про продовження запобіжного заходу

Печерський районний суд Києва так і не приступив до розгляду по суті клопотання сторони обвинувачення про продовження запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту Медведчуку.

Захисники підозрюваного продовжують подавати до суду клопотання. Зокрема, вони заявили клопотання про відкладення судового засідання.

Адвокати мотивували це тим, що Печерський райсуд Києва не має права розглядати зазначене клопотання, оскільки слідство ведуть слідчі Державного бюро розслідувань, головний офіс якого в Шевченківському районі на вулиці С. Петлюри, а отже, розглядати клопотання повинен Шевченківський райсуд Києва.

Захисники Медведчука стверджують, що суддя Сергій Вовк повинен повернути клопотання прокурора без розгляду. Вони аргументують це тим, що порушено терміни подачі клопотання про продовження запобіжного заходу: згідно з нормами ст. 199 Кримінального процесуального кодексу таке клопотання подається не пізніше ніж за 10 днів до закінчення діючого запобіжного заходу. У випадку з Медведчуком це до 30 червня. А оскільки прокурори внесли своє клопотання лише вчора, то, на думку адвокатів Медведчука, суддя Вовк має залишити його без розгляду.