Запорукою права на справедливий суд є міцна та незалежна адвокатура: Олексій Маловацький

Сьогодні, 17 листопада 2021 року, виповнюється дев’ять років від дня створення Національної асоціації адвокатів України. З цього приводу відбулось урочисте онлайнзасідання, участь у якому взяли представники Вищої ради правосуддя виконувач обов’язків Голови ВРП Олексій Маловацький та член Ради Павло Гречківський.

Про це повідомляє прес-служба Вищої ради правосуддя.

В. о. Голови ВРП Олексій Маловацький привітав усіх, хто причетний до адвокатської діяльності, зі святом. «Реформування адвокатури має відбуватися виключно за участі самих адвокатів, адже це і було основною ідеєю Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», що був прийнятий у 2012 році», вважає Олексій Маловацький. «Наразі перед сучасною адвокатурою стоять безліч викликів. Однак, запорукою права на справедливий суд є міцна та незалежна адвокатура», – зауважив в. о. Голови ВРП.

Коментуючи урочисту подію, член ВРП Павло Гречківський відзначив, що за роки існування НААУ, вона не тільки виросла як організація, але й стала відомою у світі. Павло Гречківський побажав усім колегам міцного здоров’я, гарного настрою та плідної праці.