Затримано колишнього директора ДП “Антонов” Бичкова: ст. ч. 1 ст. 111, ч. 2 ст. 114-1, ч. 2 ст. 332, ч. 1 ст. 366 КК

Служба безпеки України провела обшуки та вручила підозри раднику генерального директора ДП “Антонов” Сергію Бичкову, заступнику начальника-начальнику безпеки авіатранспортного підприємства ДП “Антонов” Нетьосову та директору авіатранспортного підприємства ДП Антонов” Харченку (заочно).

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

У січні-лютому 2022 року вони неодноразово відмовляли Нацгвардії у спорудженні інженерно-фортифікаційних споруд на території летовища у Гостомелі, що призвело до зниження обороноздатності об’єкту та, як наслідок, захоплення стратегічного для оборони столиці об’єкту.

Дане кримінальне провадження було відкрито у квітні 2022 року за ст. ч. 1 ст. 111, ч. 2 ст. 114-1, ч. 2 ст. 332, ч. 1 ст. 366 КК України.

За даними слідства, службові особи ДП “Антонов” перешкоджали законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань, які брали участь у підготовці до оборони стратегічного для оборони столиці обʼєкту – Гостомельського аеродрому ДП “Антонов”, що призвело до захоплення аеродрому, загибелі та поранень рятувальників ДСНС, пошкодження та знищення майна та літаків підприємства, у тому числі АН-225 “Мрія”.