Затримано начальника управління штабу командування Сухопутних військ ЗСУ: ч. 3 ст. 332 КК

Працівники ДБР затримали начальника одного з управлінь штабу командування Сухопутних військ ЗСУ, який також обіймає посаду начальника одного з відділів Київської міської військової адміністрації.

Його викрито на організації схеми незаконного переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон за ч. 3 ст. 332 КК України.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

За даними слідства, ціна «послуги» становила 10 тис доларів США для одного клієнта. За ці гроші учасники схеми оформлювали фіктивні документи про непридатність до військової служби. Правоохоронці задокументували декілька випадків видачі фіктивних документів.

Організатора схеми затримано під час передачі документів, які надають право виїзду з України трьом особам. За їх виготовлення він отримав 30 тис доларів США.

В ході обшуків за місцем проживання посадовця, в районному територіальному центрі комплектування, Київській міській військовій адміністрації вилучено понад 48 тис доларів США та 5 тис євро.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру затриманому та обрання йому запобіжного заходу. Перевіряється причетність до вчинення злочину посадовців одного з київських територіальних центрів комплектування та соцпідтримки, а також інших осіб.