Збільшується кількість позовів щодо оскарження наказів про відсторонення від роботи через відмову від щеплення

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано три позови до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо оскарження наказів про відсторонення від роботи.

Про це повідомляє прес-служба суду.

Серед вимог вказаних позовів – визнати протиправними Накази НКРЕКП про відсторонення від роботи через відсутність у позивачів щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, зобов’язати НКРЕКП допустити позивачів до роботи та в подальшому надавати їм доступ до робочих місць за наявності в них негативних результатів тестування на COVID-19, проведеного не більш як за 72 години до відвідування адміністративної будівлі НКРЕКП.

Позивачі також просять суд стягнути з НКРЕКП середній заробіток за час вимушеного прогулу до моменту фактичного допущення до роботи.

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження за двома з трьох вказаних позовів. Один позов суд залишив без руху для усунення позивачем недоліків позовної заяви.

Нагадаємо, до ОАСК протягом останнього місяця надійшло 5 позовів про оскарження наказів Державного космічного агентства України про відсторонення від роботи через ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19.