Житель села Покровка оголосив себе сільським головою, купив печатку, розіслав листи про призначення і отримав кримінальне провадження за ч. 1 ст. 353 КК

За процесуального керівництва Вознесенської окружної прокуратури на Миколаївщині викрито діяльність незаконного органу місцевого самоврядування в рамках розслідування кримінального провадження за фактом самовільного присвоєння владних повноважень або звання службової особи (ч. 1 ст. 353 КК України).

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, 27 вересня 2020 року житель села Покровка Вознесенського району самовільно оголосив себе новим Покровським сільським головою. Для цього він придбав печатку з написом «Покровська сільська рада» та направив листи до державних органів, зокрема Веселинівської селищної територіальної виборчої комісії, з повідомленням про припинення повноважень діючого Покровського сільського голови та оголосив себе новим сільським головою.

У ході санкціонованого судом обшуку за місцем проживання «сільського голови» печатку було вилучено.

Досудове розслідування здійснюється Вознесенським районним управлінням поліції за оперативного супроводу працівників управління СБУ в області.