Адвокат Дмитро Майстро повідомив про спробу підпалу автомобіля його дружини

Депутат Запорізької обласної ради та адвокат Дмитро Майстро повідомив про те, що невідомі здійснили спробу підпалити автомобіль його дружини на парковці одного з комунальних закладів міста. До кінця зловмисники свій намір не довели та машина не зайнялась.

Про це повідомив адвоката у мережі Facebook.

«На щастя, та дякуючи Богові, дружина не постраждала,довести свої наміри до кінця вони не змогли. В результаті таких дій зіпсовано фарбування авто і воно підлягає перефарбуванню. Це відбувалося серед білого дня, на стоянці біля одного комунального закладу міста Запоріжжя», – зазначає Майстро.

Адвокат пов’язує спробу підпалу автомобіля його дружини, яка згідно з декларацією працює в одному з центрів первинної медико-санітарної допомоги, тиском на нього.

«Ці протиправні дії вчинилися невідомими особами з метою тиску на мене та можуть бути повʼязані з моєю депутатською і громадською діяльністю або з хуліганських мотивів», – зазначив правозахисник.

За фактом цієї події адвокат написав заяву до правоохоронних органів і сподівається, що цю справу розслідуватимуть.

У 2021 році невідомі вже здійснювали напад на самого Дмитра Майстро – його побили четверо молодиків, коли він йшов на роботу. До цього зловмисники здійснювали два напади на його громадську приймальню. Це розслідування так нічим і не завершилося і причетних правоохоронці не знайшли.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.